Stray!

I live and die....

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zapraszamy do rejestracji ^^


KAŻDY NOWY GRACZ MUSI ZAPOZNAĆ SIĘ Z " INFORMACJE OGÓLNE " Z POWAŻANIEM ADMINISTRACJA :)


#1 2009-12-27 18:09:33

Suriel

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 138
Punktów :   
Imię i nazwisko: Suriel
Przynależność: Klan Światła (Lider Klanu)
Wiek: 17/170
Wzrost i waga: 175/98
Ney: 2000

Przedstaw się.

Przedstaw się


Wygląd:
http://i363.photobucket.com/albums/oo78/Hazuki_Arashi01/Wolves/Earth%20Clan/Sage_of_Wind_Wolf_by_Sage_of_Windsp.jpg

Jak ludzie mnie widzą:
Klik ^^

Offline

 

#2 2009-12-27 19:51:04

 Nequitia

Użytkownik

8153445
Skąd: Pole ryżowe gdzieś w Japonii.
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 20
Punktów :   
Imię i nazwisko: Nequitia
Przynależność: Klan Księżyca, Betha.
Wiek: 17 / 170
Wzrost i waga: 180 / 100cm ll Mało.
Ney: 1200
WWW

Re: Przedstaw się.

O, będę pierwsza xD

Od razu ostrzegam, iż macie do czynienia z yaoistką~

Dobry, kotki wy moje.
Moje imię Emila. Wymagam nazywania mnie tak, bo za 'Emilię' czy 'Emilkę' gryzę. Ot, po prostu mnie to denerwuje. Moje nazwisko jest jakże piękne. Tudzież go nie wyjawię. Wołają na mnie Shadow, Babcia, Babcia Szadzia, Kitkat, Emil, Em oraz 'ej, ty'. Na karku mam tę pechową trzynastkę, a jak. Egzystuję w Ostrowcu. Nie zdziwię się jeśli spytacie, gdzie to zadupie jest.
KOCHAM uczyć się języków obcych. Aktualnie władam angielskim, niemieckim, japońskim, a także uczę się rosyjskiego, łaciny i afrikaan. Do tego rysuję zawzięcie. Ze tak powiem: Gdy przestaję rysować, przestaję oddychać. Mój ołówek podłączony jest do mojego serca <3
Cóż, nie należę do najmilszych osób. Bywam ironiczna, w rozmowie podczas niewygodnego tematu używam wykrętnych aluzji. Często cytuję przeróżne aforyzmy i cytaty, nie ważne, czy pasuje do tematu czy też nie. Jestem małomówną, egoistyczną i przede wszystkim cholernie tchórzliwą indywidualistką. A jak, przyznam się. Potrafię przez kilka godzin siedzieć na łóżku i kiwać się w przód i w tył, czytając bądź rozmyślając nad najróżniejszymi tematami. Jestem pesymistką. Me ulubione słowo to 'oyasuminasai'. Krew mnie zalewa, gdy ktoś w moim towarzystwie mówi 'chińskie bajki'.
Zainteresowania... muzyka, a ściślej mówiąc Green Day i ich wokalista, a mój bóg Billie Joe Armstrong. Do tego lubię czytać wszystko, co mi się nawinie w łapki, choć większość książek omijam szerokim łukiem. Ma półka wygina się od nadmiaru mang. W napływach nudy pogrywam sobie na PS2, mym starym gruchocie, wujku złomku <3. Nocami rysuję. Nie ważne co, zawsze od godziny 20 do... no, dość późnej siedzę z kartką papieru, ołówkiem i gumką, do tego słuchawki w uszach i obowiązkowo stare piosenki bądź te po japońsku, by mieć z czego czerpać wenę. No i kocham kynologię.

Hm, lubię wszystko, co tylko jest związane z Krajem Kwitnącej Wiśni. Japońskiego uczę się od kilku miesięcy, na razie jestem na etapie wkuwania katakany, bo to jest zuo. Często oglądam anime. Jakie? Do mych ulubionych należy przede wszystkim Hetalia~, Fullmetal Alchemist, Final Fantasy, Wolf's Rain, Bleach, Junjou Romantica i kilka innych. Mało mam faworytów, większość 'japońskich bajek' traktuję neutralnie. Co do gier... nie pamiętam, kiedy ostatnio włączyłam jakąś grę na kompa, częściej siedzę na dywanie przed mym piętnastoletnim telewizorem i starym ps2. Najczęściej gram w 'Kingdom Hearts'. Często ściągam emulatory, by po pięciu minutach pykania zrecenzować grę. Hm. Lubię yaoi, jak już pewnie zdążyliście zauważyć, więc według pewnego cytatu - który podam trochę niżej - nie jestem człowiekiem.

Ulubione:
Kolor: Jasny błękit.
Zwierzę: Kot. Zdecydowanie.
Jedzenie: Trudno się zdecydować, ale chyba lasagne~
Napój: Herbatka~ do tego tymbark jabłko-mięta x3
Film: Nie oglądam filmów. Większość nich to porażki.
Serial: House oczywiście.
Anime: Trudno wygrać ulubione. Wielbię Hetalię, zaś Junjou Romantica nieznacznie mniej~
Książka: J. O. Curwood - Zew Krwi.
Gatunek muzyki: Rock, punk rock~
Zespół: Green Day. <3
Piosenka: Hm. Restless heart syndrome, 21st century breakdown, American Idiot, Viva la Gloria oraz Wake me up when September ends. Wszystko repertuaru GD~
Przedmiot w szkole: Matematyka, biologia, chemia, przerwa~

'To nie ludzie, to yaoistki. Takim nic nie wytłumaczysz...'


Coś długie mi to wyszło oo'

Ostatnio edytowany przez Nequitia (2009-12-27 19:51:52)


http://i46.tinypic.com/28slqg2.png

Wygląd ludzki

Siła: 15
Zręczność: 20
Wytrzymałość: 21
Szybkość: 20

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl